Afdrukken

Opbrengst Grote Clubactie

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Programma het Eerste

zaterdag 21 april 2018
's-Heerenbroek
-
't Harde

Aanvang: 14:30


dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

Aanvang: 19:00


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

brugmedia.pngsmaakfactor.pngvdberg.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngbeers.pnggarageklaassen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pnghoutburcht.pngschutte.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngsebo.png123verhuur.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnganytime.pnghairqueen.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngvdberg.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngbeers.pnggarageklaassen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pnghoutburcht.pngschutte.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngsebo.png123verhuur.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnganytime.pnghairqueen.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.png