Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Zoeken

Hoofdsponsor

Kok verhuur

Wedstrijdsponsor

Euromaster Zwolle
klik hier voor de website
Euromaster Zwolle

culinairegroenteman_vanmarle.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngmail_service_zwolle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngcafeeigenwijs.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngboerverzekeringen.pnggarageklaassen.pngvdberg.pngoostindie.pngbastiaan.pngmorrenhof.pngschutte.pnghoutburcht.pngsebo.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngbeers.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.png123verhuur.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngmail_service_zwolle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngcafeeigenwijs.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngboerverzekeringen.pnggarageklaassen.pngvdberg.pngoostindie.pngbastiaan.pngmorrenhof.pngschutte.pnghoutburcht.pngsebo.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngbeers.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.png123verhuur.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.png