Evenementen

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

brugmedia.pngautotaalglas.png123verhuur.pnganytime.pngcafeeigenwijs.pnghofstede_rijopleiding.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngid-agro.pngbastiaan_installatietechniek.pngb0_mulder_tweewielers.pngh_uitgekookt.pngoostindie.pngvan_guilik.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngbastiaan.pngsebo.pnghdeleeuw.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pngschutte.pngphverhuur.pnghairqueen.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pngprofnorm.pngblom_auto.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pngautotaalglas.png123verhuur.pnganytime.pngcafeeigenwijs.pnghofstede_rijopleiding.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngid-agro.pngbastiaan_installatietechniek.pngb0_mulder_tweewielers.pngh_uitgekookt.pngoostindie.pngvan_guilik.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngbastiaan.pngsebo.pnghdeleeuw.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pngschutte.pngphverhuur.pnghairqueen.pngbernardkeppel.pngbergmakelaardij.pngprofnorm.pngblom_auto.pnghetparochiehuis.png