Afdrukken

Opbrengst Grote Clubactie

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

beers.pngmorrenhof.pngoostindie.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngsheerenhoeve.pnggarageklaassen.pngbeers.pngmorrenhof.pngoostindie.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngsheerenhoeve.pnggarageklaassen.png