Afdrukken

Opbrengst Grote Clubactie

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

4 - 0


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

sheerenhoeve.pnghairqueen.png123verhuur.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pngbeers.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngbergmakelaardij.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngvdberg.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngbastiaan.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngoostindie.pngschutte.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngsmaakfactor.pnghdeleeuw.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.png123verhuur.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pngbeers.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngbergmakelaardij.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngvdberg.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngbastiaan.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngoostindie.pngschutte.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngsmaakfactor.pnghdeleeuw.png