Afdrukken

Opbrengst Grote Clubactie

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Programma het Eerste

zaterdag 15 december 2018
Daarle SP
-
's-Heerenbroek

1 - 2


4e Klasse D

Evenementen

oostindie.pngvdberg.pnghoutburcht.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pnghdeleeuw.png123verhuur.pngvan_guilik.pnghairqueen.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngbrugmedia.pngschutte.pngbeensbootmotoren.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngsebo.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngvdberg.pnghoutburcht.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pnghdeleeuw.png123verhuur.pngvan_guilik.pnghairqueen.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngbrugmedia.pngschutte.pngbeensbootmotoren.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngsebo.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngboerverzekeringen.png