(herhaling) Penningmeester contributie 2012/2013

Geschreven door Jan de Groot op 14 februari 2013.

Beste leden, door omstandigheden is er in het seizoen 2012/2013 (nog) niet de volledige contributie ge

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

oostindie.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngvdberg.pngbrugmedia.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngbeensbootmotoren.pngbbm-advocaten.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngmorrenhof.pngsheerenhoeve.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pnganytime.pngsmaakfactor.pngoostindie.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngvdberg.pngbrugmedia.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngbeensbootmotoren.pngbbm-advocaten.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngmorrenhof.pngsheerenhoeve.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pnganytime.pngsmaakfactor.png