(herhaling) Penningmeester contributie 2012/2013

Geschreven door Jan de Groot op 14 februari 2013.

Beste leden, door omstandigheden is er in het seizoen 2012/2013 (nog) niet de volledige contributie ge

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

anytime.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngmorrenhof.pngautotaalglas.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngbastiaan.pnghairqueen.pngschutte.pnghdeleeuw.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngvan_guilik.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pngsmaakfactor.pnganytime.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngmorrenhof.pngautotaalglas.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngbastiaan.pnghairqueen.pngschutte.pnghdeleeuw.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngvan_guilik.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pngsmaakfactor.png