Reserveshirts kwijt

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 07 februari 2013.

Wie heeft er nog een rood reserveshirt van v.v. s-Heerenbroek? Deze zijn gedragen tijdens het ketentoernooi. Graag zo snel mogelijk inleveren bij Freddy Mijnheer! Alvast bedankt.

Programma het Eerste

zaterdag 24 maart 2018
Dieze West
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


zaterdag 31 maart 2018
's-Heerenbroek
-
SEH

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

beers.pnghdeleeuw.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnggarageklaassen.pnganytime.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pngsebo.pngvdberg.pnghoutburcht.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan_installatietechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghetparochiehuis.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbeers.pnghdeleeuw.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnggarageklaassen.pnganytime.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pngsebo.pngvdberg.pnghoutburcht.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan_installatietechniek.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghetparochiehuis.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.png