Reserveshirts kwijt

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 07 februari 2013.

Wie heeft er nog een rood reserveshirt van v.v. s-Heerenbroek? Deze zijn gedragen tijdens het ketentoernooi. Graag zo snel mogelijk inleveren bij Freddy Mijnheer! Alvast bedankt.

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

sheerenhoeve.pngmorrenhof.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pngmail_service_zwolle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pngphverhuur.png123verhuur.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngbeers.pnganytime.pngschutte.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pngmail_service_zwolle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pngphverhuur.png123verhuur.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngbeers.pnganytime.pngschutte.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.png