Reserveshirts kwijt

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 07 februari 2013.

Wie heeft er nog een rood reserveshirt van v.v. s-Heerenbroek? Deze zijn gedragen tijdens het ketentoernooi. Graag zo snel mogelijk inleveren bij Freddy Mijnheer! Alvast bedankt.

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

bastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pngoostindie.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pnghoutburcht.pngsebo.pngphverhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pngbeers.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pngoostindie.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pnghoutburcht.pngsebo.pngphverhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pngbeers.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.png