(herhaling) Penningmeester: Contributie 2012/2013

Geschreven door Jan de Groot op 19 januari 2013.

Beste leden,

door omstandigheden is er in het seizoen 2012/2013 (nog) geen contributie ge

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

schutte.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngsebo.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnganytime.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngsebo.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnganytime.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.png