Nieuwe club voor Gerrit Bien

Geschreven door Egbert van de Vegte op 14 januari 2013.

Leuk nieuws over onze vorige trainer, Gerrit Bien. Onderstaand bericht is te lezen op de site van Nagele.

Gerrit van harte gefeliciteerd met je nieuwe club.
 V.V. Nagele heeft een nieuwe trainer voor het volgende seizoen.

Het bestuur van V.V. Nagele is blij te kunnen mededelen dat de vacature voor het hoofdtrainerschap voor volgend jaar is ingevuld.

Gerrit Bien uit Kampen wordt volgend seizoen de nieuwe trainer. Gerrit is een relatief onbekende trainer voor Nagele, de Noordoostpolder en afdeling Noord, maar hij is al diverse jaren actief als trainer in de regio Kampen en omstreken. Dit seizoen is hij actief als jeugdtrainer en is assistent-trainer van de 1e selectie bij IJVV. Daarvoor heeft hij o.a. een 3-tal jaren bij

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

bastiaan_installatietechniek.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngschutte.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pnggarageklaassen.pngbeers.pngculinairegroenteman_vanmarle.png123verhuur.pngsebo.pngsmaakfactor.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pngmorrenhof.pngboerverzekeringen.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngoostindie.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngschutte.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pnggarageklaassen.pngbeers.pngculinairegroenteman_vanmarle.png123verhuur.pngsebo.pngsmaakfactor.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pngmorrenhof.pngboerverzekeringen.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngoostindie.pngbbm-advocaten.png