Paris SG wint zaalvoetbal

Geschreven door Jeugdcommissie op 07 januari 2013.

Afgelopen zaterdag heeft Paris SG het onderlinge mixzaalvoetbaltoernooi in de Reeve gewonnen.

Er waren maar liefts 43 deelnemers, zodat er gestreden werd met 7 teams.

Aanvankelijk leek Bayern de beste papieren te hebben mede door een paar keer in de laatste minuut te winnen zoals van deze ploeg verwacht mocht worden. Uiteindelijk bleek toch PSG de sterkste.

Ook de B's lieten zien prima met de "grote" jongens mee te kunnen komen, op voetbaltechnisch gebied althans.

PSG bestond uit Wiljen, Willard, Gert, Remco, Rik en Peter.

's Morgens hadden de D en C jeugd al onderling diverse partijtjes gespeeld, ook hier was de deelname goed.

Alle spelers, bedankt voor je inzet en aanwezigheid!

Ook, en met name, Lars bedankt voor het fluiten van (bijna) alle wedstrijden.

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

phverhuur.pngsebo.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.pnganytime.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngschutte.pnghdeleeuw.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngphverhuur.pngsebo.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.pnganytime.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngschutte.pnghdeleeuw.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.png123verhuur.pngsheerenhoeve.png