Zaalvoetbal 5 Januari, Vertrek om 12.15 uur bij Kandelaar

Geschreven door Egbert van de Vegte op 03 januari 2013.

Om 13.00 uur start het zaalvoetbal in de Reeve te Kampen voor senioren en B-junioren. Om 12.15 uur is het vertrek bij de Kandelaar. Voor wie rechtstreeks naar de Reeve gaat, uiterlijk 12.45 aanwezig svp. zodat op tijd gestart kan worden.

Programma het Eerste

zaterdag 24 maart 2018
Dieze West
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


zaterdag 31 maart 2018
's-Heerenbroek
-
SEH

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

phverhuur.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngautotaalglas.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pngbeensbootmotoren.pnggarageklaassen.pngbrugmedia.pngbeers.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngoostindie.pnghetparochiehuis.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngsebo.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbbm-advocaten.pngmorrenhof.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngautotaalglas.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pngbeensbootmotoren.pnggarageklaassen.pngbrugmedia.pngbeers.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngoostindie.pnghetparochiehuis.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngsebo.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngboerverzekeringen.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngbbm-advocaten.pngmorrenhof.png