Evenementen

Zaalvoetbal 5 Januari, Vertrek om 12.15 uur bij Kandelaar

Om 13.00 uur start het zaalvoetbal in de Reeve te Kampen voor senioren en B-junioren. Om 12.15 uur is het vertrek bij de Kandelaar. Voor wie rechtstreeks naar de Reeve gaat, uiterlijk 12.45 aanwezig svp. zodat op tijd gestart kan worden.

van_guilik.pngid-agro.pngvdberg.pngblom_auto.png123verhuur.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngb0_mulder_tweewielers.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngprofnorm.pngsebo.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngvan_guilik.pngid-agro.pngvdberg.pngblom_auto.png123verhuur.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngh_uitgekookt.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngb0_mulder_tweewielers.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngprofnorm.pngsebo.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngbbm-advocaten.pngoostindie.png