Zaalvoetbal 5 Januari, Vertrek om 12.15 uur bij Kandelaar

Geschreven door Egbert van de Vegte op 03 januari 2013.

Om 13.00 uur start het zaalvoetbal in de Reeve te Kampen voor senioren en B-junioren. Om 12.15 uur is het vertrek bij de Kandelaar. Voor wie rechtstreeks naar de Reeve gaat, uiterlijk 12.45 aanwezig svp. zodat op tijd gestart kan worden.

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

bergmakelaardij.png123verhuur.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngmorrenhof.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeers.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngautotaalglas.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.png123verhuur.pngvan_guilik.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngmorrenhof.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeers.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngautotaalglas.pngschutte.pngmail_service_zwolle.png