Zaalvoetbal 5 Januari, Vertrek om 12.15 uur bij Kandelaar

Geschreven door Egbert van de Vegte op 03 januari 2013.

Om 13.00 uur start het zaalvoetbal in de Reeve te Kampen voor senioren en B-junioren. Om 12.15 uur is het vertrek bij de Kandelaar. Voor wie rechtstreeks naar de Reeve gaat, uiterlijk 12.45 aanwezig svp. zodat op tijd gestart kan worden.

Programma het Eerste

zaterdag 18 augustus 2018
's-Heerenbroek 1
-
Go Ahead Kampen 2

Vriendschappelijk

Aanvang: 14:30


dinsdag 21 augustus 2018
WZC Wapenveld 1
-
's-Heerenbroek 1

Vriendschappelijk

Aanvang: 19:30


4e Klasse C

Evenementen

weeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pnganytime.pngvdberg.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.pngbastiaan.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngbeensbootmotoren.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngsebo.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.pngschutte.pngphverhuur.pngbrugmedia.pngmorrenhof.pngbeers.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pnganytime.pngvdberg.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.pngbastiaan.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngbeensbootmotoren.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngsebo.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.pngschutte.pngphverhuur.pngbrugmedia.pngmorrenhof.pngbeers.png