Zaalvoetbal 5 Januari, Vertrek om 12.15 uur bij Kandelaar

Geschreven door Egbert van de Vegte op 03 januari 2013.

Om 13.00 uur start het zaalvoetbal in de Reeve te Kampen voor senioren en B-junioren. Om 12.15 uur is het vertrek bij de Kandelaar. Voor wie rechtstreeks naar de Reeve gaat, uiterlijk 12.45 aanwezig svp. zodat op tijd gestart kan worden.

Programma het Eerste

zaterdag 13 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wijthmen

1 - 1


zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

brugmedia.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pngsebo.pnganytime.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngbeers.pngvan_guilik.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngschutte.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pngsebo.pnganytime.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngbeers.pngvan_guilik.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngschutte.png