Zaalvoetbal 5 januari

Geschreven door Jeugdcommissie op 31 december 2012.

Hierbij de tijdsindeling van het onderlinge zaalvoetbaltoernooi in de Reeve te Kampen voor a.s. zaterdag:

De F1, F2 en E1 hebben 's middags al een toernooi met andere verenigingen in Kampen/IJselmuiden en gaan dus niet naar de Reeve.

09.00 uur - 11.00 uur D1

11.00 uur -13.00 uur C1

Start B1 gemixt met het 1e, 2e, 3e en veteranen om 13.00 uur.

Graag 12.30 uur aanwezig i.v.m. de indeling!

Na afloop is in de Kandelaar de nieuwjaarsreceptie, allemaal van harte welkom!

Programma het Eerste

zaterdag 15 december 2018
Daarle SP
-
's-Heerenbroek

1 - 2


4e Klasse D

Evenementen

vdberg.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.png123verhuur.pnghairqueen.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pnganytime.pngbastiaan.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghdeleeuw.pnggarageklaassen.pngboerverzekeringen.pngvdberg.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.png123verhuur.pnghairqueen.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pnganytime.pngbastiaan.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghdeleeuw.pnggarageklaassen.pngboerverzekeringen.png