Maurik Selles pupil van de week bij 's-Heerenbroek - Avereest

Geschreven door Egbert van de Vegte op 12 oktober 2012.

Zaterdag is Maurik Selles pupil van de week bij 's-Heerenbroek - Avereest. Maurik speelt in de F-pupillen. Het liefst speelt hij in de spits want scoren vindt hij het leukste van voetbasllen.  Jac Postma is de favoriete trainer van Seth, van hem krijgt hij training. De favoriete clubs zijn Ajax en PEC Zwolle, waar zijn vader altijd met oom Cees naar toegaat. Maurik vindt Wesley Sneijder de beste speler en hoopt later net zo goed te worden. Anders wordt hij goochelaar of boer met zijn broer Thijmen. Met eten is Maurik niet zo kieskeurig maar Chinees en patat hebben de voorkeur. De uitslag voorspellen van de wedstrijd vindt Maurik wat lastig maar hij denkt wel dat 's-Heerenbroek gaat winnen..

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

brugmedia.pngbeers.pngubink_meuleman_bouw.pngschutte.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngbrugmedia.pngbeers.pngubink_meuleman_bouw.pngschutte.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan.png123verhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pnghairqueen.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngsheerenhoeve.pnganytime.png