3e afgelast

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 06 oktober 2012.

De wedstrijd vv 's-Heerenbroek - IJVV 11 vanmiddag om 14:30 uur gaat niet door!

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

Aanvang: 14:30


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

mail_service_zwolle.pngvdberg.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pnganytime.pngbergmakelaardij.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngschutte.pngbastiaan.pngbeers.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngbeensbootmotoren.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngmorrenhof.pngoostindie.pngmail_service_zwolle.pngvdberg.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pnganytime.pngbergmakelaardij.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngschutte.pngbastiaan.pngbeers.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngbeensbootmotoren.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngmorrenhof.pngoostindie.png