3e afgelast

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 06 oktober 2012.

De wedstrijd vv 's-Heerenbroek - IJVV 11 vanmiddag om 14:30 uur gaat niet door!

Programma het Eerste

dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

1 - 1


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

123verhuur.pnggarageklaassen.pngvdberg.pnganytime.pngbeers.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngsebo.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pngoostindie.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pnggarageklaassen.pngvdberg.pnganytime.pngbeers.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngsebo.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngbrugmedia.pngoostindie.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png