3e afgelast

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 06 oktober 2012.

De wedstrijd vv 's-Heerenbroek - IJVV 11 vanmiddag om 14:30 uur gaat niet door!

Programma het Eerste

zaterdag 13 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wijthmen

1 - 1


zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

anytime.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngphverhuur.pnghairqueen.pngautotaalglas.pngoostindie.pngschutte.pngvan_guilik.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pngsebo.pngbastiaan.png123verhuur.pngbeers.pngsmaakfactor.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngmail_service_zwolle.pnganytime.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngphverhuur.pnghairqueen.pngautotaalglas.pngoostindie.pngschutte.pngvan_guilik.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pngsebo.pngbastiaan.png123verhuur.pngbeers.pngsmaakfactor.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngmail_service_zwolle.png