Trainingstijd 2e en 3e gewijzigd!

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 04 oktober 2012.

De trainingstijd voor het 2e en 3e op donderdagavond is met ingang van 4 okt. gewijzigd naar 19:30 uur!!!

Programma het Eerste

zaterdag 13 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wijthmen

1 - 1


zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

bastiaan_installatietechniek.pngoostindie.png123verhuur.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pngautotaalglas.pnghairqueen.pngschutte.pngvdberg.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngbeensbootmotoren.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pnghetparochiehuis.pngbastiaan_installatietechniek.pngoostindie.png123verhuur.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pngautotaalglas.pnghairqueen.pngschutte.pngvdberg.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngvan_guilik.pngbeensbootmotoren.pngsmaakfactor.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pnghetparochiehuis.png