Trainingstijd 2e en 3e gewijzigd!

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 04 oktober 2012.

De trainingstijd voor het 2e en 3e op donderdagavond is met ingang van 4 okt. gewijzigd naar 19:30 uur!!!

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

Aanvang: 14:30


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

beers.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngmorrenhof.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.pngvdberg.pngbeers.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngautotaalglas.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngmorrenhof.pngsebo.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pnghetparochiehuis.pngvdberg.png