Trainingstijd 2e en 3e gewijzigd!

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 04 oktober 2012.

De trainingstijd voor het 2e en 3e op donderdagavond is met ingang van 4 okt. gewijzigd naar 19:30 uur!!!

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

bastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pnganytime.pngvdberg.pnggarageklaassen.pngschutte.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngbeensbootmotoren.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngsebo.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pnghairqueen.pngbeers.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pnghdeleeuw.pngmorrenhof.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pnganytime.pngvdberg.pnggarageklaassen.pngschutte.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngbeensbootmotoren.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngsebo.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pnghairqueen.pngbeers.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pnghdeleeuw.pngmorrenhof.png