Trainingstijd 2e en 3e gewijzigd!

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 04 oktober 2012.

De trainingstijd voor het 2e en 3e op donderdagavond is met ingang van 4 okt. gewijzigd naar 19:30 uur!!!

Programma het Eerste

dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

1 - 1


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

beers.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngsebo.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngschutte.pngubink_meuleman_bouw.png123verhuur.pngbastiaan.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pnganytime.pngvdberg.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngsebo.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngschutte.pngubink_meuleman_bouw.png123verhuur.pngbastiaan.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pnganytime.pngvdberg.png