Imre van de Vrugt pupil van de week bij 's-Heerenbroek - Reaal Dronten

Geschreven door Egbert van de Vegte op 28 september 2012.

Imre van de Vrugt is zaterdag pupil van de week bij de wedstrijf 's-Heerenbroek tegen Reaal Dronten. Imre zit sinds de zomervakantie op voetbal. Voorlopig gaat hij alleen nog naar de training en heeft hij nog geen wedstrijden gespeeld. Op welke positie hij het liefste speelt is nu dan ook nog niet te zeggen. Jan-Erik is zijn trainer. Imre heeft nog geen favoriete club of speler, dat moet nog komen. Hij weet al wel wat hij later wil worden, boer. Verder is hij gek op pannenkoeken maar spruitjes hoeft zijn moeder niet voor hem te koken want die eet hij niet. Een uitslag voorspellen van de wedstrijd vindt Imre lastig maar hij denkt wel dat 's-Heerenbroek gaat winnen. Om drie uur zaterdagmiddag verricht Imre de aftrap van de wedstrijd.

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

mail_service_zwolle.pngschutte.pngcafeeigenwijs.pngphverhuur.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvan_guilik.pnganytime.pngsmaakfactor.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngmorrenhof.pngubink_meuleman_bouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngbeers.pngoostindie.pngvdberg.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngcafeeigenwijs.pngphverhuur.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvan_guilik.pnganytime.pngsmaakfactor.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngmorrenhof.pngubink_meuleman_bouw.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngbeers.pngoostindie.pngvdberg.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.png