Eerste training E's en F'jes.

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 17 augustus 2012.

Hallo E- en F-pupillen,

 

Hebben jullie al weer zin in voetballen? Wij wel. Nu de vakanties weer voorbij zijn kan er weer gevoetbald worden.

 

We willen dit jaar met een speciale eerste training starten voor de E

Programma het Eerste

zaterdag 21 april 2018
's-Heerenbroek
-
't Harde

0 - 3


dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

Aanvang: 19:00


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

cafeeigenwijs.pngmorrenhof.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngbastiaan.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngmail_service_zwolle.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngautotaalglas.pngsebo.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnganytime.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngschutte.pnggarageklaassen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngcafeeigenwijs.pngmorrenhof.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngbastiaan.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngmail_service_zwolle.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngautotaalglas.pngsebo.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnganytime.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngschutte.pnggarageklaassen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbastiaan_installatietechniek.png123verhuur.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.png