Eerste training E's en F'jes.

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 17 augustus 2012.

Hallo E- en F-pupillen,

 

Hebben jullie al weer zin in voetballen? Wij wel. Nu de vakanties weer voorbij zijn kan er weer gevoetbald worden.

 

We willen dit jaar met een speciale eerste training starten voor de E

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

boerverzekeringen.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngschutte.pngbastiaan.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pnghdeleeuw.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngsebo.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.pnganytime.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngschutte.pngbastiaan.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pnghdeleeuw.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngbrugmedia.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngsebo.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pngvdberg.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.pnganytime.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png