Eerste training E's en F'jes.

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 17 augustus 2012.

Hallo E- en F-pupillen,

 

Hebben jullie al weer zin in voetballen? Wij wel. Nu de vakanties weer voorbij zijn kan er weer gevoetbald worden.

 

We willen dit jaar met een speciale eerste training starten voor de E

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

bbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngphverhuur.pngsmaakfactor.pnggarageklaassen.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pnganytime.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngvdberg.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.pngoostindie.pngsheerenhoeve.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngphverhuur.pngsmaakfactor.pnggarageklaassen.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pnganytime.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngvdberg.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.pngoostindie.pngsheerenhoeve.pngschutte.png