Indeling KNVB beker seniorenteams

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 07 augustus 2012.

 

KNVB Beker seniorenteams indeling:

 

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

Toyota dealer Berendsen & De Graaf.pngmorrenhof.pnggarageklaassen.pngsmaakfactor.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngbeers.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pnghoutburcht.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.png123verhuur.pnghairqueen.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pnghdeleeuw.pngoostindie.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngmorrenhof.pnggarageklaassen.pngsmaakfactor.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pngbeers.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngphverhuur.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pnghoutburcht.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.png123verhuur.pnghairqueen.pngbastiaan.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pnghdeleeuw.pngoostindie.png