Indeling KNVB beker seniorenteams

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 07 augustus 2012.

 

KNVB Beker seniorenteams indeling:

 

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

hdeleeuw.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pngvan_guilik.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngmorrenhof.png123verhuur.pngbrugmedia.pngbeers.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsmaakfactor.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngbeensbootmotoren.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pnganytime.pngphverhuur.pnggarageklaassen.pnghdeleeuw.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pngvan_guilik.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngmorrenhof.png123verhuur.pngbrugmedia.pngbeers.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsmaakfactor.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngbeensbootmotoren.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pnganytime.pngphverhuur.pnggarageklaassen.png