Indeling KNVB beker seniorenteams

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 07 augustus 2012.

 

KNVB Beker seniorenteams indeling:

 

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

4 - 0


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

mail_service_zwolle.pngvdberg.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnghairqueen.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeensbootmotoren.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngautotaalglas.pnganytime.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngschutte.pngoostindie.pngbeers.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngvdberg.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnghairqueen.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeensbootmotoren.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngsheerenhoeve.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbergmakelaardij.pngautotaalglas.pnganytime.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngschutte.pngoostindie.pngbeers.png123verhuur.png