Indeling KNVB beker seniorenteams

Geschreven door Jan Willem Wennemers op 07 augustus 2012.

 

KNVB Beker seniorenteams indeling:

 

Programma het Eerste

zaterdag 21 april 2018
's-Heerenbroek
-
't Harde

Aanvang: 14:30


dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

Aanvang: 19:00


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

hairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pngbeers.pngboerverzekeringen.pnganytime.pnghoutburcht.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvan_guilik.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngmorrenhof.pngsheerenhoeve.png123verhuur.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pngsebo.pngbastiaan.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pngbeers.pngboerverzekeringen.pnganytime.pnghoutburcht.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngmail_service_zwolle.pnghetparochiehuis.pngbbm-advocaten.pngphverhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvan_guilik.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngmorrenhof.pngsheerenhoeve.png123verhuur.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pngsebo.pngbastiaan.png