35+ team kampioen in Wilsum!

Geschreven door het bestuur op 20 juni 2018.

Voor de 3e keer op rij is v.v. 's-Heerenbroek 35+ kampioen geworden, afgelopen zaterdag bij het Vrienden van VV Wilsum 35+ en 45+ toernooi.

IMG 20180617 WA0003 small(klik op de foto voor een vergroting)

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


4e Klasse D

Evenementen

smaakfactor.pngoostindie.pngsebo.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngbastiaan.pngschutte.pnganytime.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.png123verhuur.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngsmaakfactor.pngoostindie.pngsebo.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngbastiaan.pngschutte.pnganytime.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.png123verhuur.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.png