35+ team kampioen in Wilsum!

Geschreven door het bestuur op 20 juni 2018.

Voor de 3e keer op rij is v.v. 's-Heerenbroek 35+ kampioen geworden, afgelopen zaterdag bij het Vrienden van VV Wilsum 35+ en 45+ toernooi.

IMG 20180617 WA0003 small(klik op de foto voor een vergroting)

Programma het Eerste

zaterdag 17 november 2018
HTC
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

mail_service_zwolle.png123verhuur.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngautotaalglas.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngmorrenhof.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnggarageklaassen.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pngubink_meuleman_bouw.pnghoutburcht.pngvdberg.pnghairqueen.pngbeers.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghdeleeuw.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.png123verhuur.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngautotaalglas.pngsebo.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pngbergmakelaardij.pngmorrenhof.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnggarageklaassen.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pngubink_meuleman_bouw.pnghoutburcht.pngvdberg.pnghairqueen.pngbeers.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghdeleeuw.pnghetparochiehuis.png