35+ team kampioen in Wilsum!

Geschreven door het bestuur op 20 juni 2018.

Voor de 3e keer op rij is v.v. 's-Heerenbroek 35+ kampioen geworden, afgelopen zaterdag bij het Vrienden van VV Wilsum 35+ en 45+ toernooi.

IMG 20180617 WA0003 small(klik op de foto voor een vergroting)

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

mail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pnggarageklaassen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.png123verhuur.pnghdeleeuw.pngbeers.pngoostindie.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngsebo.pnganytime.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngphverhuur.pnghairqueen.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngvdberg.pnggarageklaassen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pngautotaalglas.pngsmaakfactor.png123verhuur.pnghdeleeuw.pngbeers.pngoostindie.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngbastiaan_installatietechniek.pngcafeeigenwijs.pngsebo.pnganytime.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngphverhuur.pnghairqueen.png