Voorlopige teamindeling Jo-11 seizoen 2018-2019

Geschreven door Jeugdbestuur op 16 juni 2018.

Ruben KATTENBERG 
Stijn LAAR van
Niek BOEVE
Sven ITTERSUM van
Yfan VELDE van der
Chris EILANDER
Jente VELDE van der
Rick KAMERMAN
Frank BASTIAAN

Programma het Eerste

zaterdag 17 november 2018
HTC
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

hdeleeuw.pngoostindie.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngsmaakfactor.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeers.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngbrugmedia.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngoostindie.pngcafeeigenwijs.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngsmaakfactor.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngbastiaan.pngmail_service_zwolle.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeers.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngvan_guilik.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngbrugmedia.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pngphverhuur.png