Voetballers nodig voor het 3e!

Geschreven door het derde op 05 juni 2018.

Om v.v 's-Heerenbroek 3 volgend seizoen weer te laten deelnemen aan de competitie op zaterdag in de 6e klasse zijn er dringend spelers nodig om het team compleet te maken! Wie wil weer regelmatig een balletje trappen, of weet iemand die wel lid wil worden bij onze vereniging en in het derde wil voetballen? Aanmelden kan bij de secretaris, als het kan nog voor de start van het nieuwe seizoen.

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

Toyota dealer Berendsen & De Graaf.pngphverhuur.png123verhuur.pnghairqueen.pngvan_guilik.pnghoutburcht.pngbeensbootmotoren.pngvdberg.pngschutte.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pnganytime.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngoostindie.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngsmaakfactor.pngsebo.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngphverhuur.png123verhuur.pnghairqueen.pngvan_guilik.pnghoutburcht.pngbeensbootmotoren.pngvdberg.pngschutte.pnggarageklaassen.pngbastiaan_installatietechniek.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pnganytime.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngoostindie.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngsmaakfactor.pngsebo.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.png