Evenementen

contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

id-agro.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngsebo.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngboerverzekeringen.pngprofnorm.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngvdberg.pngschutte.pngblom_auto.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pngb0_mulder_tweewielers.pngh_uitgekookt.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan_installatietechniek.pnghetparochiehuis.pngid-agro.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngsebo.png123verhuur.pngmail_service_zwolle.pngboerverzekeringen.pngprofnorm.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngvdberg.pngschutte.pngblom_auto.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pngb0_mulder_tweewielers.pngh_uitgekookt.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pnghofstede_rijopleiding.pngbastiaan_installatietechniek.pnghetparochiehuis.png