contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Geschreven door het bestuur op 28 maart 2018.

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

garageklaassen.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngmorrenhof.pnghdeleeuw.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngsmaakfactor.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngmorrenhof.pnghdeleeuw.pngbeensbootmotoren.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngvan_guilik.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngsmaakfactor.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pngbrugmedia.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pnghetparochiehuis.png