contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Geschreven door het bestuur op 28 maart 2018.

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

Programma het Eerste

zaterdag 19 mei 2018
VSW (P2)
-
's-Heerenbroek

1 - 1


zaterdag 26 mei 2018
's-Heerenbroek
-
CSV '28

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

bbm-advocaten.pngbastiaan.pnggarageklaassen.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngmorrenhof.pnghdeleeuw.pngbeers.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pnggarageklaassen.pngsheerenhoeve.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngmorrenhof.pnghdeleeuw.pngbeers.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngvdberg.pngbastiaan_installatietechniek.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngboerverzekeringen.pnghairqueen.pngbrugmedia.pngoostindie.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.png