contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Geschreven door het bestuur op 28 maart 2018.

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

bergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngbeensbootmotoren.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnggarageklaassen.pngbeers.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.pngsebo.png123verhuur.pngmorrenhof.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngbrugmedia.pngmail_service_zwolle.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngoostindie.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngbeensbootmotoren.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnggarageklaassen.pngbeers.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.pngsebo.png123verhuur.pngmorrenhof.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pngbrugmedia.pngmail_service_zwolle.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngoostindie.png