contract hoofdtrainer en trainer 2e team verlengd

Geschreven door het bestuur op 28 maart 2018.

Het bestuur is blij te kunnen melden dat het contract met hoofdtrainer Wim Groen met 1 jaar is verlengd, Wim is bezig aan z'n eerste seizoen bij onze vereniging en zal ook seizoen 2018/2019 actief zijn als hoofdtrainer.

Ook zijn we verheugd dat het contract van de trainer van het tweede, Sjacco Cinqualbre, met 1 jaar is verlengd.

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

hdeleeuw.pngbeers.pngbastiaan.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngsebo.pngsmaakfactor.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pnganytime.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pnghdeleeuw.pngbeers.pngbastiaan.pnghetparochiehuis.pnghoutburcht.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pngbergmakelaardij.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngsebo.pngsmaakfactor.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pngmail_service_zwolle.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pngboerverzekeringen.pngmorrenhof.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pnganytime.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.png