Paraplu's, sjaals en mutsen...

Geschreven door het bestuur op 03 februari 2018.

Ja ja..., ze zijn er weer! Paraplu's, sjaal en mutsen met v.v. 's-Heerenbroek logo.

paraplu EUR 25,00

sjaal EUR 25,00

muts EUR 15,00

Een set kost totaal EUR 60,00

Vraag Piet of Jan Willem

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

boerverzekeringen.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.png123verhuur.pngphverhuur.pngsebo.pngbastiaan.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnggarageklaassen.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngmorrenhof.pngvdberg.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngbeensbootmotoren.pngboerverzekeringen.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.png123verhuur.pngphverhuur.pngsebo.pngbastiaan.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pngschutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnggarageklaassen.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngmorrenhof.pngvdberg.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngbeensbootmotoren.png