Opening trainingsveld

Geschreven door Webmaster op 09 december 2017.

opening trainingsveld klein 03

Afgelopen vrijdagavond (8 december) is het kunstgrastrainingsveld geopend. Onze voorzitter, wethouder Geert Meijering en operationeel directeur Gerrit van Weeghel van Greenfiels namen de officiële opening voor hun rekening onder winterse omstandigheden. Hieronder een kleine fotoimpressie.

opening trainingsveld klein 01(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

Aanvang: 14:30


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

hdeleeuw.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngvdberg.pnggarageklaassen.pnghairqueen.pngweeghel_gewasbescherming.pngoostindie.pnghoutburcht.png123verhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngschutte.pngbrugmedia.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngvan_guilik.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngmail_service_zwolle.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngvdberg.pnggarageklaassen.pnghairqueen.pngweeghel_gewasbescherming.pngoostindie.pnghoutburcht.png123verhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeers.pngschutte.pngbrugmedia.pngbergmakelaardij.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngvan_guilik.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngmail_service_zwolle.pngmorrenhof.pngbeensbootmotoren.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.png