Opening trainingsveld

Geschreven door Webmaster op 09 december 2017.

opening trainingsveld klein 03

Afgelopen vrijdagavond (8 december) is het kunstgrastrainingsveld geopend. Onze voorzitter, wethouder Geert Meijering en operationeel directeur Gerrit van Weeghel van Greenfiels namen de officiële opening voor hun rekening onder winterse omstandigheden. Hieronder een kleine fotoimpressie.

opening trainingsveld klein 01(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Programma het Eerste

zaterdag 13 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wijthmen

1 - 1


zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

hdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngbeers.pngsebo.pngphverhuur.pngschutte.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngbastiaan.pngbrugmedia.pngvdberg.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pnganytime.pnghairqueen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pnghoutburcht.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngcafeeigenwijs.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsheerenhoeve.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngmorrenhof.pngbeers.pngsebo.pngphverhuur.pngschutte.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngbastiaan.pngbrugmedia.pngvdberg.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pnganytime.pnghairqueen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pnghoutburcht.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngcafeeigenwijs.png