Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Opening trainingsveld

opening trainingsveld klein 03

Afgelopen vrijdagavond (8 december) is het kunstgrastrainingsveld geopend. Onze voorzitter, wethouder Geert Meijering en operationeel directeur Gerrit van Weeghel van Greenfiels namen de officiële opening voor hun rekening onder winterse omstandigheden. Hieronder een kleine fotoimpressie.

opening trainingsveld klein 01(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

Opening trainingsveld(klik op de foto voor een vergroting)

sebo.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pnganytime.pngubink_meuleman_bouw.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeers.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngmorrenhof.pngsebo.pngbergmakelaardij.pngsheerenhoeve.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngphverhuur.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pnganytime.pngubink_meuleman_bouw.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngbastiaan.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeers.pngvdberg.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngbbm-advocaten.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngmorrenhof.png