Ledenvergadering woe. 20 december 20:00 uur

Geschreven door het bestuur op 27 november 2017.

Hierbij nodigen wij u uit voor onze ledenvergadering op woensdag 20 dec. 2017 om 20:00 uur in de Kandelaar.

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2017:

 

  1. Opening door de voorzitter
  2. Notulen vorige ledenvergadering
  3. Verslag penningmeester seizoen 2016/2017
  4. Begroting
  5. Bestuursverkiezing: Piet van der Sluis
  6. Kandelaar, gemeente 
  7. Wat verder ter tafel komt
  8. Rondvraag
  9. Sluiting

Het bestuur

 

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

Aanvang: 14:30


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

smaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngphverhuur.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngbeers.pngbrugmedia.pngautotaalglas.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.png123verhuur.pngvdberg.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngphverhuur.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngbeers.pngbrugmedia.pngautotaalglas.pngmorrenhof.pngweeghel_gewasbescherming.pngcafeeigenwijs.pngschutte.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pngubink_meuleman_bouw.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.png123verhuur.pngvdberg.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pnghairqueen.pnghdeleeuw.png