Ledenvergadering woe. 20 december 20:00 uur

Geschreven door het bestuur op 27 november 2017.

Hierbij nodigen wij u uit voor onze ledenvergadering op woensdag 20 dec. 2017 om 20:00 uur in de Kandelaar.

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2017:

 

  1. Opening door de voorzitter
  2. Notulen vorige ledenvergadering
  3. Verslag penningmeester seizoen 2016/2017
  4. Begroting
  5. Bestuursverkiezing: Piet van der Sluis
  6. Kandelaar, gemeente 
  7. Wat verder ter tafel komt
  8. Rondvraag
  9. Sluiting

Het bestuur

 

Programma het Eerste

dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

1 - 1


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

schutte.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngoostindie.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeers.pngautotaalglas.pngvdberg.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngmorrenhof.pngphverhuur.pnggarageklaassen.pngbeensbootmotoren.pnganytime.pngbrugmedia.pngschutte.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngoostindie.pnghoutburcht.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeers.pngautotaalglas.pngvdberg.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.pngubink_meuleman_bouw.pngboerverzekeringen.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngsmaakfactor.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngmorrenhof.pngphverhuur.pnggarageklaassen.pngbeensbootmotoren.pnganytime.pngbrugmedia.png