Ledenvergadering woe. 20 december 20:00 uur

Geschreven door het bestuur op 27 november 2017.

Hierbij nodigen wij u uit voor onze ledenvergadering op woensdag 20 dec. 2017 om 20:00 uur in de Kandelaar.

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2017:

 

  1. Opening door de voorzitter
  2. Notulen vorige ledenvergadering
  3. Verslag penningmeester seizoen 2016/2017
  4. Begroting
  5. Bestuursverkiezing: Piet van der Sluis
  6. Kandelaar, gemeente 
  7. Wat verder ter tafel komt
  8. Rondvraag
  9. Sluiting

Het bestuur

 

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

hairqueen.pngbeers.pnganytime.pngubink_meuleman_bouw.png123verhuur.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngschutte.pngbrugmedia.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pnggarageklaassen.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngsmaakfactor.pnghairqueen.pngbeers.pnganytime.pngubink_meuleman_bouw.png123verhuur.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pnghoutburcht.pngschutte.pngbrugmedia.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pnggarageklaassen.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngphverhuur.pngsmaakfactor.png