Ledenvergadering woe. 20 december 20:00 uur

Geschreven door het bestuur op 27 november 2017.

Hierbij nodigen wij u uit voor onze ledenvergadering op woensdag 20 dec. 2017 om 20:00 uur in de Kandelaar.

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2017:

 

  1. Opening door de voorzitter
  2. Notulen vorige ledenvergadering
  3. Verslag penningmeester seizoen 2016/2017
  4. Begroting
  5. Bestuursverkiezing: Piet van der Sluis
  6. Kandelaar, gemeente 
  7. Wat verder ter tafel komt
  8. Rondvraag
  9. Sluiting

Het bestuur

 

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

sebo.pngsmaakfactor.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngboerverzekeringen.pngbrugmedia.png123verhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pnggarageklaassen.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngvdberg.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngbeers.pnganytime.pnghdeleeuw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngmorrenhof.pngphverhuur.pngsebo.pngsmaakfactor.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngboerverzekeringen.pngbrugmedia.png123verhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pnggarageklaassen.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pngvdberg.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngbeers.pnganytime.pnghdeleeuw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pngbbm-advocaten.pngcafeeigenwijs.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pngmorrenhof.pngphverhuur.png