Ledenvergadering woe. 20 december 20:00 uur

Geschreven door het bestuur op 27 november 2017.

Hierbij nodigen wij u uit voor onze ledenvergadering op woensdag 20 dec. 2017 om 20:00 uur in de Kandelaar.

AGENDA LEDENVERGADERING V.V. ’s-HEERENBROEK 20-12-2017:

 

  1. Opening door de voorzitter
  2. Notulen vorige ledenvergadering
  3. Verslag penningmeester seizoen 2016/2017
  4. Begroting
  5. Bestuursverkiezing: Piet van der Sluis
  6. Kandelaar, gemeente 
  7. Wat verder ter tafel komt
  8. Rondvraag
  9. Sluiting

Het bestuur

 

Programma het Eerste

zaterdag 15 december 2018
Daarle SP
-
's-Heerenbroek

1 - 2


zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

vdberg.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.pngvan_guilik.pnghetparochiehuis.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pngmorrenhof.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngsebo.pngautotaalglas.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pnganytime.pngschutte.pnggarageklaassen.pngoostindie.pngbeers.pngbergmakelaardij.pnghdeleeuw.pngvdberg.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.pngvan_guilik.pnghetparochiehuis.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbastiaan.pnghoutburcht.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngbeensbootmotoren.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pngmorrenhof.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngsebo.pngautotaalglas.png123verhuur.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pnganytime.pngschutte.pnggarageklaassen.pngoostindie.pngbeers.pngbergmakelaardij.pnghdeleeuw.png