Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Wedstrijdzaken app, geen spelerspasjes meer nodig!

KNVB app Wedstrijdzaken

Met ingang van komend voetbalseizoen stapt het amateurvoetbal over naar het mobiel digitaal wedstrijdformulier. De spelerspasjes zijn dan niet meer nodig!

Het invullen van het wedstrijdformulier zal vanaf dan uitsluitend met de Wedstrijdzaken-app op een smartphone of tablet gaan, dit kan door de scheidsrechter, spelers, teamleiders en wedstrijdsecretaris gedaan worden. De KNVB heeft een nieuwe app geïntroduceerd, de KNVB Wedstrijdzaken. Deze app is voor alle leden (en ouders van jeugdleden) op je mobiele telefoon te installeren. Voor O8 t/m O11 is dit nog niet nodig! Voor sommige spelers is het nog nodig een juiste foto te uploaden, dit kan aan het begin van het seizoen door de teamleider gedaan worden. Je registreert je eerst in deze app, door middel van je emailadres en een aan te maken password. Wat nou als jou emailadres niet bekend is in het ledenadministratiesysteem (Sportlink); stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Wacht dan af tot je bericht terug hebt en daarna kun je aan de slag met de KNVB wedstrijdzaken app. Zorg er voor dat je juiste mailadres bekend is bij ons!!!

Iedereen kan de app downloaden, voor een handleiding: https://support.sportlink.nl/support/solutions/articles/9000088719-handleiding-mdwf-teamleden

Het bestuur, secretaris J.W. Wennemers

garageklaassen.pngbrugmedia.pnganytime.pngphverhuur.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeers.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsmaakfactor.pngmorrenhof.pngoostindie.pngsebo.pnghoutburcht.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pngbastiaan.pnggarageklaassen.pngbrugmedia.pnganytime.pngphverhuur.png123verhuur.pnghetparochiehuis.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeers.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pngschutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsmaakfactor.pngmorrenhof.pngoostindie.pngsebo.pnghoutburcht.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngautotaalglas.pngbastiaan.png