Versterking selectie

Geschreven door het bestuur op 13 juni 2017.

Voor komend seizoen wordt de selectie uitgebreid met Willem Jan Rietberg, komend van Noord Veluwe Boys. Ook Patrick van der Kolk maakt de overstap naar onze vereniging, hij komt van SC Genemuiden. Welkom en succes bij v.v. 's-Heerenbroek!

Programma het Eerste

dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

1 - 1


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

phverhuur.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pngsebo.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pnganytime.pngoostindie.pngbeers.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngboerverzekeringen.png123verhuur.pngschutte.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngbastiaan.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghairqueen.pngsebo.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pnganytime.pngoostindie.pngbeers.pngsmaakfactor.pngsheerenhoeve.pnghetparochiehuis.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pngbrugmedia.pngboerverzekeringen.png123verhuur.pngschutte.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.png