Versterking selectie

Geschreven door het bestuur op 13 juni 2017.

Voor komend seizoen wordt de selectie uitgebreid met Willem Jan Rietberg, komend van Noord Veluwe Boys. Ook Patrick van der Kolk maakt de overstap naar onze vereniging, hij komt van SC Genemuiden. Welkom en succes bij v.v. 's-Heerenbroek!

Programma het Eerste

zaterdag 13 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wijthmen

1 - 1


zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

oostindie.pnghetparochiehuis.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.pngbastiaan.pngbrugmedia.pngmorrenhof.pngbergmakelaardij.pngbeers.pnghairqueen.pnganytime.pnggarageklaassen.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngbeensbootmotoren.png123verhuur.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.pngoostindie.pnghetparochiehuis.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.pngsmaakfactor.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngsheerenhoeve.pngschutte.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan_installatietechniek.pngbastiaan.pngbrugmedia.pngmorrenhof.pngbergmakelaardij.pngbeers.pnghairqueen.pnganytime.pnggarageklaassen.pngvdberg.pnghdeleeuw.pngbeensbootmotoren.png123verhuur.pnghoutburcht.pngautotaalglas.pngboerverzekeringen.png