Versterking selectie

Geschreven door het bestuur op 13 juni 2017.

Voor komend seizoen wordt de selectie uitgebreid met Willem Jan Rietberg, komend van Noord Veluwe Boys. Ook Patrick van der Kolk maakt de overstap naar onze vereniging, hij komt van SC Genemuiden. Welkom en succes bij v.v. 's-Heerenbroek!

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

garageklaassen.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngmorrenhof.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pnghoutburcht.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngphverhuur.pnganytime.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngschutte.pnghairqueen.pngbeers.pnghdeleeuw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngubink_meuleman_bouw.pngmorrenhof.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pnghoutburcht.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngphverhuur.pnganytime.pngvan_guilik.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngschutte.pnghairqueen.pngbeers.pnghdeleeuw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngcafeeigenwijs.pngbbm-advocaten.pnghetparochiehuis.png