Anton Visscher stopt aan het eind van dit seizoen

Geschreven door het bestuur op 08 februari 2017.

In goed overleg hebben het bestuur van v.v. 's-Heerenbroek en hoofdtrainer Anton Visscher besloten aan het eind van dit seizoen uit elkaar te gaan. Anton heeft zich dan 7 seizoenen met hart en ziel ingezet als trainer, waarvan de laatste drie als hoofdtrainer, en is belangrijk geweest bij het inpassen van jeugdspelers in het eerste team. We hadden Anton gegund om nog op een nieuw kunstgrasveld de trainingen te laten verzorgen, helaas is dat niet gelukt. Het eerste team staat momenteel op een verdienstelijke vijfde plek in de competitie. Het bestuur gaat zich de komende tijd beraden over een opvolger voor Anton Visscher en bedankt hem voor zijn inzet en prettige samenwerking en wenst hem veel succes.

Programma het Eerste

zaterdag 15 december 2018
Daarle SP
-
's-Heerenbroek

1 - 2


zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

hdeleeuw.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngbeers.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngoostindie.pngphverhuur.pngmail_service_zwolle.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pngmorrenhof.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngbrugmedia.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pngsebo.pngbeers.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngoostindie.pngphverhuur.pngmail_service_zwolle.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pngmorrenhof.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pngsmaakfactor.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.pnghoutburcht.pngbrugmedia.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pngbastiaan_installatietechniek.png