Potentiële JO9-2 wint bij debuut maar kan zéker nog wel hulp gebruiken

Geschreven door Meule op 10 december 2016.

Aangezien er in 's-Heerenbroek en omgeving schijnbaar nog genoeg ouders zijn die de behoefte hebben om stamhouders voort te brengen, rijst het aantal JO9 pupillen weer eens de pan uit. Hierdoor zien wij ons bijna genoodzaakt om een 2e team op te richten in de desbetreffende leeftijdscategorie. Echter bestaat het volledige sterrenessemble uit 16 spelertjes wat nog ietwat aan de magere kant is voor 2 teams. Toch was er besloten om de gedreven nieuwelingen alvast te laten proeven aan het grote werk. DOS Kampen JO9-9 werd bereid gevonden om te fungeren als sparringpartner op deze vroege zaterdagmorgen. Tot op het bot gemotiveerd trok de kersverse groen-zwarte brigade ten strijde. DOS Kampen, wat ook over een behoorlijk aantal 'kleintjes' beschikte, wist zich geen raad met het verfrissende aanvalsspel van de 's-Heeren- en Mastenbroeker groeibriljantjes en kon niet voorkomen dat er aan het eind een 4-0 nederlaag stond vermeld op het denkbeeldige scorebord. Een fantastische opsteker natuurlijk voor de niewelingen en tevens een sein aan alle niet-voetballende leeftijdsgenoten om toch eens een kijkje te komen nemen op woensdagavond 18.00 uur voor een vrijblijvende proefsessie op ons legendarische trainingsveld. We wensen hoe dan ook de nieuwe spelers een flink aantal speelminuten toe en zoals gezegd kan dit fantastische gezelschap nog wel een aantal spelers of speelsters gebruiken. Dus kent u nog iemand in uw omgeving die op zoek is naar een gezellige en warme voetbalvereniging voor zijn of haar zoon/dochter, schroom dan niet om actie te ondernemen. Iedere speler zal met open armen ontvangen worden.

Bij voorbaat dank

Programma het Eerste

zaterdag 15 december 2018
Daarle SP
-
's-Heerenbroek

1 - 2


4e Klasse D

Evenementen

schutte.pngbeers.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngbrugmedia.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngvdberg.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngmorrenhof.pnggarageklaassen.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbastiaan.pngschutte.pngbeers.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngbrugmedia.pnghdeleeuw.pngvan_guilik.png123verhuur.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngvdberg.pngoostindie.pngweeghel_gewasbescherming.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngubink_meuleman_bouw.pnganytime.pngsheerenhoeve.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngmorrenhof.pnggarageklaassen.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pngbastiaan.png