Resultaat Grote Clubactie

Geschreven door het bestuur op 07 december 2016.

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

sebo.pngmorrenhof.pngschutte.pngbastiaan.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.pnghetparochiehuis.pngvdberg.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.png123verhuur.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pngvan_guilik.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsebo.pngmorrenhof.pngschutte.pngbastiaan.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngubink_meuleman_bouw.pnggarageklaassen.pngbbm-advocaten.pngbeers.pngcafeeigenwijs.pnghdeleeuw.pngautotaalglas.pnghetparochiehuis.pngvdberg.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.pnghairqueen.pngboerverzekeringen.png123verhuur.pngbrugmedia.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pngvan_guilik.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png