Evenementen

Geen evenementen gevonden.

Resultaat Grote Clubactie

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

anytime.pngbrugmedia.png123verhuur.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pnggarageklaassen.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngschutte.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngsebo.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnganytime.pngbrugmedia.png123verhuur.pnghoutburcht.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pnggarageklaassen.pngbastiaan.pngbergmakelaardij.pngschutte.pnghdeleeuw.pngvdberg.pngsebo.pngbbm-advocaten.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pngmorrenhof.pngsmaakfactor.pngautotaalglas.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngbastiaan_installatietechniek.pngvan_guilik.pngubink_meuleman_bouw.pnghairqueen.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png