Resultaat Grote Clubactie

Geschreven door het bestuur op 07 december 2016.

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Programma het Eerste

zaterdag 13 oktober 2018
's-Heerenbroek
-
Wijthmen

1 - 1


zaterdag 20 oktober 2018
SVV '56
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


4e Klasse D

Evenementen

mail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngmorrenhof.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pnghetparochiehuis.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngbeers.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnggarageklaassen.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pnghairqueen.pngsebo.pngphverhuur.pngbrugmedia.pngmail_service_zwolle.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngbastiaan.pngmorrenhof.pngoostindie.pngbastiaan_installatietechniek.pnghdeleeuw.pnghetparochiehuis.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbeensbootmotoren.pngvan_guilik.pngsmaakfactor.pngbeers.pngschutte.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngbbm-advocaten.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngboerverzekeringen.pnggarageklaassen.pngvdberg.pngcafeeigenwijs.pngautotaalglas.pnghairqueen.pngsebo.pngphverhuur.pngbrugmedia.png