Resultaat Grote Clubactie

Geschreven door het bestuur op 07 december 2016.

Als vereniging hebben we € 1.440,= opgehaald met de Grote Clubactie. Een mooi resultaat! Iedereen die hier aan meegeholpen heeft, bedankt!

De 3 jeugdleden die de meeste loten hebben verkocht, zijn Seth Postma, Sil van Lenthe en Kevin Meuleman.

Zij hebben een mooie prijs gewonnen. Mannen van harte gefeliciteerd met jullie prijs!

Programma het Eerste

dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

1 - 1


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

hdeleeuw.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngbbm-advocaten.pngschutte.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngbeers.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.pngmorrenhof.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pnghairqueen.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pngvan_guilik.pngcafeeigenwijs.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngbbm-advocaten.pngschutte.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngbeers.pngautotaalglas.pnggarageklaassen.pngmorrenhof.pngsebo.pnghetparochiehuis.pngmail_service_zwolle.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngbastiaan.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngsheerenhoeve.pngubink_meuleman_bouw.pngvdberg.pnghairqueen.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png