Aanleg trainingsveld uitgesteld

Geschreven door het bestuur op 25 oktober 2016.

De aanleg van het kunstgras trainingsveld is uitgesteld. Het college van de gemeente Kampen heeft het bestuur te kennen gegeven om eerst een onderzoek van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) naar de gezondheidsrisico’s van rubbergranulaat af te wachten. Ondanks de teleurstelling heeft het bestuur begrip voor het besluit en wacht de resultaten van het onderzoek af.

Zie ook:

http://brugnieuws.nl/sport/8216-begrip-voor-standpunt-gemeente-maar-kom-met-een-alternatief-8217

en http://brugnieuws.nl/sport/aanleg-kunstgras-8217-s-heerenbroek-maanden-uitgesteld

 

 

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

brugmedia.pngbeers.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngmorrenhof.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pngbeensbootmotoren.pngvdberg.pnghdeleeuw.pnganytime.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngsmaakfactor.pngsebo.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngschutte.pngbrugmedia.pngbeers.pngphverhuur.pngbastiaan_installatietechniek.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbbm-advocaten.pngmorrenhof.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pngbeensbootmotoren.pngvdberg.pnghdeleeuw.pnganytime.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngsmaakfactor.pngsebo.pngbergmakelaardij.pnghoutburcht.pngweeghel_gewasbescherming.png123verhuur.pngschutte.png