Trainen 3e/4e

Geschreven door 't bestuur op 05 augustus 2016.

De eerste training voor het 3e en 4e is woensdag 10 augustus om 20:00 uur.

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

schutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsmaakfactor.png123verhuur.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngoostindie.pngbeensbootmotoren.pngbeers.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngbergmakelaardij.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pnganytime.pngschutte.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghetparochiehuis.pnghairqueen.pnghdeleeuw.pngphverhuur.pngmorrenhof.pngmail_service_zwolle.pngautotaalglas.pngweeghel_gewasbescherming.pngvan_guilik.pngbastiaan.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsmaakfactor.png123verhuur.pnghoutburcht.pngboerverzekeringen.pngsebo.pngoostindie.pngbeensbootmotoren.pngbeers.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.pngbergmakelaardij.pngbbm-advocaten.pngvdberg.pnganytime.png