Trainen 3e/4e

Geschreven door 't bestuur op 05 augustus 2016.

De eerste training voor het 3e en 4e is woensdag 10 augustus om 20:00 uur.

Programma het Eerste

zaterdag 22 september 2018
's-Heerenbroek
-
Bruchterveld

1 - 1


zaterdag 29 september 2018
MVV '69
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

boerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngmorrenhof.pngautotaalglas.png123verhuur.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngbeers.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngschutte.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngbrugmedia.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngboerverzekeringen.pngbastiaan_installatietechniek.pngvdberg.pnghetparochiehuis.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngmorrenhof.pngautotaalglas.png123verhuur.pngbbm-advocaten.pngoostindie.pngbeers.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pnggarageklaassen.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pnghairqueen.pngvan_guilik.pngschutte.pngphverhuur.pngcafeeigenwijs.pngsheerenhoeve.pngbastiaan.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pnganytime.pngbrugmedia.pnghoutburcht.pngubink_meuleman_bouw.pngculinairegroenteman_vanmarle.png