Trainen 3e/4e

Geschreven door 't bestuur op 05 augustus 2016.

De eerste training voor het 3e en 4e is woensdag 10 augustus om 20:00 uur.

Programma het Eerste

zaterdag 15 december 2018
Daarle SP
-
's-Heerenbroek

1 - 2


4e Klasse D

Evenementen

bastiaan.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pnggarageklaassen.pngvan_guilik.pnganytime.pngmorrenhof.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghoutburcht.pnghetparochiehuis.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pnghairqueen.pngbastiaan.pngsmaakfactor.pngbrugmedia.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngautotaalglas.pngbergmakelaardij.pngschutte.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pngmail_service_zwolle.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngbeers.pnggarageklaassen.pngvan_guilik.pnganytime.pngmorrenhof.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pnghdeleeuw.pngweeghel_gewasbescherming.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngsheerenhoeve.pngsebo.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghoutburcht.pnghetparochiehuis.pngvdberg.pngbbm-advocaten.pnghairqueen.png