Trainen 3e/4e

Geschreven door 't bestuur op 05 augustus 2016.

De eerste training voor het 3e en 4e is woensdag 10 augustus om 20:00 uur.

Programma het Eerste

zaterdag 21 april 2018
's-Heerenbroek
-
't Harde

Aanvang: 14:30


dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

Aanvang: 19:00


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

cafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pngbastiaan.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngsebo.pngmorrenhof.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngbeers.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pngschutte.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghoutburcht.pngcafeeigenwijs.pngweeghel_gewasbescherming.pngvdberg.pngbastiaan.pngbbm-advocaten.pngsheerenhoeve.pngoostindie.pnganytime.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngubink_meuleman_bouw.pngphverhuur.pngsebo.pngmorrenhof.pngboerverzekeringen.pnghetparochiehuis.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngbeensbootmotoren.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pngbeers.pngvan_guilik.pngautotaalglas.pnghdeleeuw.pngschutte.pnghairqueen.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnghoutburcht.png