Trainen 3e/4e

Geschreven door 't bestuur op 05 augustus 2016.

De eerste training voor het 3e en 4e is woensdag 10 augustus om 20:00 uur.

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

4 - 0


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

beensbootmotoren.pnggarageklaassen.pnghetparochiehuis.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pnghdeleeuw.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngautotaalglas.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghoutburcht.pngmorrenhof.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.png123verhuur.pngsmaakfactor.pnganytime.pngphverhuur.pngbeers.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngsebo.pngbeensbootmotoren.pnggarageklaassen.pnghetparochiehuis.pngweeghel_gewasbescherming.pngschutte.pnghdeleeuw.pngsheerenhoeve.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.pngcafeeigenwijs.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngmail_service_zwolle.pngvdberg.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngautotaalglas.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghoutburcht.pngmorrenhof.pngbbm-advocaten.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.png123verhuur.pngsmaakfactor.pnganytime.pngphverhuur.pngbeers.pngbastiaan_installatietechniek.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngsebo.png