Indeling 1e eftal seizoen 2016/2017

Geschreven door Freddy Mijnheer op 01 juli 2016.

CSV'28

EZC'84

HFC Storica

HTC

Kampen

Noord Veluwe Boys

Reaal Dronten

Swift'64

VSW

Wijthmen

Wilsum

Zalk

Zwolsche Boys

Programma het Eerste

dinsdag 24 april 2018
's-Heerenbroek
-
VSW

1 - 1


zaterdag 28 april 2018
Wilsum
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

culinairegroenteman_vanmarle.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngbeers.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngbbm-advocaten.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngvdberg.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngvan_guilik.pngmorrenhof.pngoostindie.png123verhuur.pnghdeleeuw.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngphverhuur.pnghoutburcht.pngbeers.pngweeghel_gewasbescherming.pngbergmakelaardij.pngbbm-advocaten.pngsebo.pngmail_service_zwolle.pngschutte.pngvdberg.pngautotaalglas.pngsheerenhoeve.pnghairqueen.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngcafeeigenwijs.pngvan_guilik.pngmorrenhof.pngoostindie.png123verhuur.pnghdeleeuw.pngsmaakfactor.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngbrugmedia.pnggarageklaassen.pngubink_meuleman_bouw.pnghetparochiehuis.pnganytime.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.png