Indeling 1e eftal seizoen 2016/2017

Geschreven door Freddy Mijnheer op 01 juli 2016.

CSV'28

EZC'84

HFC Storica

HTC

Kampen

Noord Veluwe Boys

Reaal Dronten

Swift'64

VSW

Wijthmen

Wilsum

Zalk

Zwolsche Boys

Programma het Eerste

4e Klasse C

Evenementen

bastiaan.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngbeers.pngoostindie.pngbeensbootmotoren.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngautotaalglas.pngschutte.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngmorrenhof.pngvdberg.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pngbastiaan.pngbbm-advocaten.pngbastiaan_installatietechniek.pngsmaakfactor.pnghetparochiehuis.pnggarageklaassen.pngbeers.pngoostindie.pngbeensbootmotoren.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pngbrugmedia.pngvan_guilik.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsheerenhoeve.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngbergmakelaardij.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pngautotaalglas.pngschutte.pnghairqueen.pngubink_meuleman_bouw.pngmorrenhof.pngvdberg.pngphverhuur.pnghdeleeuw.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.png