Indeling 1e eftal seizoen 2016/2017

Geschreven door Freddy Mijnheer op 01 juli 2016.

CSV'28

EZC'84

HFC Storica

HTC

Kampen

Noord Veluwe Boys

Reaal Dronten

Swift'64

VSW

Wijthmen

Wilsum

Zalk

Zwolsche Boys

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

Aanvang: 14:30


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

weeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngvdberg.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngmorrenhof.pngsebo.png123verhuur.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngbeers.pngvan_guilik.pngweeghel_gewasbescherming.pnghetparochiehuis.pngboerverzekeringen.pnghoutburcht.pnghairqueen.pngbbm-advocaten.pngubink_meuleman_bouw.pngcafeeigenwijs.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngschutte.pngvdberg.pngoostindie.pnggarageklaassen.pngphverhuur.pngautotaalglas.pngmail_service_zwolle.pngbastiaan.pngsheerenhoeve.pnganytime.pngmorrenhof.pngsebo.png123verhuur.pngbrugmedia.pngsmaakfactor.pngbeensbootmotoren.pngbastiaan_installatietechniek.pngbergmakelaardij.pngbeers.pngvan_guilik.png