35+ team kampioen!

Geschreven door Webmaster op 05 juni 2016.

Het was een langgekoesterde wens voor de meeste spelers, het leek zelfs een illusie te worden, maar toch eindelijk kampioen! Jarenlang is toegewerkt naar dit ultieme doel, zaterdag was het dan zover. Op het, overigens uitstekend georganiseerde, 35+/45+ vrienden van v.v. Wilsum toernooi werden achtereenvolgens Dos Kampen 35+ 3, Zalk en Wilsum verslagen. Daarna in de zinderende kruisfinale tegen Dos Kampen 35+ 2 werd een 2-0 achterstand omgebogen in 2-3 en mocht het hoogste podium (platte wagen) beklommen worden.

35 kampioen juni 2016 klein
(klik op de foto voor een vergroting)

Programma het Eerste

zaterdag 20 januari 2018
's-Heerenbroek 1
-
Vierhouten ‘82 1

Vriendschappelijk

4 - 0


zaterdag 27 januari 2018
EZC '84
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

autotaalglas.pngphverhuur.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngmail_service_zwolle.pngvdberg.pngvan_guilik.pngschutte.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngbastiaan.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pnggarageklaassen.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngbeers.pngautotaalglas.pngphverhuur.pngbergmakelaardij.pnghetparochiehuis.pngcafeeigenwijs.pnganytime.pngmail_service_zwolle.pngvdberg.pngvan_guilik.pngschutte.pngsheerenhoeve.pngmorrenhof.pngbastiaan.pngoostindie.pngsmaakfactor.pngsebo.pngbastiaan_installatietechniek.pnghairqueen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbbm-advocaten.pnghdeleeuw.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngubink_meuleman_bouw.pngbeensbootmotoren.pngweeghel_gewasbescherming.pnggarageklaassen.png123verhuur.pngboerverzekeringen.pngbeers.png