OEFENWEDSTRIJD 15 DECEMBER 'VHK 1- s-HEERENBROEK 1

Geschreven door Egbert van de Vegte op 14 december 2012.

Morgen 15 december speelt 's-Heerenbroek 1 een oefenwedstrijd tegen VHK uit St. Jansklooster, uitkomend in de 2e klasse Noord. Wedstrijd is in St Jansklooster en begint om 14.30 uur. Aanwezig om 13.00 uur bij De Kandelaar.

Programma het Eerste

zaterdag 24 maart 2018
Dieze West
-
's-Heerenbroek

Aanvang: 15:00


zaterdag 31 maart 2018
's-Heerenbroek
-
SEH

Aanvang: 14:30


4e Klasse C

Evenementen

morrenhof.pngbbm-advocaten.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngbeers.pngschutte.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.pngsebo.pngvdberg.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngmorrenhof.pngbbm-advocaten.pnghdeleeuw.pnghoutburcht.pngphverhuur.pngubink_meuleman_bouw.pngvan_guilik.pnghetparochiehuis.pngbastiaan.pngweeghel_gewasbescherming.pngsmaakfactor.pnganytime.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnggarageklaassen.pngmail_service_zwolle.pngsheerenhoeve.pngbeers.pngschutte.pngcafeeigenwijs.png123verhuur.pngautotaalglas.pngbrugmedia.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pngbergmakelaardij.pnghairqueen.pngsebo.pngvdberg.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngoostindie.pngboerverzekeringen.png