Welkom op de site van v.v. 's-Heerenbroek

 Welkom bij de officiële website van v.v. 's-Heerenbroek!

Voetbalvereniging 's-Heerenbroek is opgericht op 25 april 1972. Het eerste team komt uit in de 4e klasse D Oost, de thuiswedstrijden vinden plaats op sportpark Broekerland, vlakbij het verenigingsgebouw "De Kandelaar" in 's-Heerenbroek. Aan de achterzijde van "De Kandelaar" bevinden zich de kleedkamers en een kunstgras (trainings)veld, waar ook wedstrijden voor pupillenteams en dames gespeeld worden.

Programma het Eerste

zaterdag 22 december 2018
's-Heerenbroek
-
DKB

Aanvang: 13:30


4e Klasse D

Evenementen

phverhuur.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pnghoutburcht.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pnggarageklaassen.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsheerenhoeve.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pnganytime.png123verhuur.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngschutte.pngsmaakfactor.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngvdberg.pngphverhuur.pngbbm-advocaten.pngvan_guilik.pngmorrenhof.pngautotaalglas.pngculinairegroenteman_vanmarle.pngbeers.pnghetparochiehuis.pngbrugmedia.pnghoutburcht.pngbastiaan.pngubink_meuleman_bouw.pngbergmakelaardij.pngoostindie.pngboerverzekeringen.pngweeghel_gewasbescherming.pnggarageklaassen.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.pngsheerenhoeve.pngmail_service_zwolle.pngsebo.pnganytime.png123verhuur.pnghdeleeuw.pnghairqueen.pngschutte.pngsmaakfactor.pngbastiaan_installatietechniek.pngbeensbootmotoren.pngcafeeigenwijs.pngvdberg.png