Programma het eerste

dinsdag 15 januari 2019 Zalk
-
's-Heerenbroek 1
Vriendschappelijk

3 - 0


zaterdag 19 januari 2019 's-Heerenbroek
-
Daarlerveen

Aanvang: 14:30


4e Klasse D

Evenementen

Geen evenementen gevonden.

1e elftal

Het Eerste; Deelname Bultman Hartholt Noordoost Veluwe Toernooi.

We are back!

Onder leiding van onze nieuwe hoofdtrainer Wim Groen (En natuurlijk Sjacco ikhebeenmoeilijkeachternaam) zijn wij weer de draad aan het oppakken voor komend seizoen! De eerste trainingen zijn al geweest, de groep is al redelijk compleet en er is tot nu toe nog niemand afgehaakt. Kortom; de kop is eraf!

Komend weekend neemt de selectie deel aan het Bultman Hartholt Noordoost Veluwe Toernooi (Ja, een hele lange naam). Vorig jaar al een (gezellig) succes.

Donderdag 24 augustus zal de eerste wedstrijd gespeeld worden tegen v.v. Staphorst 2. Dit zal bij WZC gedaan worden om 19.30.

Wanneer 's-Heerenbroek wint, zal er zaterdag bij Hattem gevoetbald moeten worden tegen de winnaar van Noord Veluwe Boys - Overwetering. Aanvang is 14.00.

Bij verlies tegen Staphorst, moeten wij zaterdag richting Wapenveld. Hier zal dan tegen de verliezer van Noord Veluwe Boys - Overwetering gevoetbald worden. Aanvang is 14.00.

Hierna zal er nog een wedstrijd plaatsvinden om een definitieve plek van het toernooi. Deze achterliggende theorie wil ik u graag bespaard laten! Ongeacht waar wij eindigen; er ligt altijd een prijs voor ons klaar! 

Gegroet!

 

hairqueen.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngsmaakfactor.pngsebo.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.pnggarageklaassen.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngbeers.pngvdberg.pngmorrenhof.pngschutte.pngbbm-advocaten.pnghairqueen.pnghetparochiehuis.pngphverhuur.pngsheerenhoeve.pngsmaakfactor.pngsebo.pngbeensbootmotoren.pnghoutburcht.pngbrugmedia.pngbastiaan.pngboerverzekeringen.pngculinairegroenteman_vanmarle.pnganytime.pngweeghel_gewasbescherming.pnghdeleeuw.pngbastiaan_installatietechniek.pnggarageklaassen.pngbergmakelaardij.pngcafeeigenwijs.pngToyota dealer Berendsen & De Graaf.png123verhuur.pngautotaalglas.pngvan_guilik.pngmail_service_zwolle.pngubink_meuleman_bouw.pngoostindie.pngbeers.pngvdberg.pngmorrenhof.pngschutte.pngbbm-advocaten.png